POLISH SIMMENTAL CATTLE BREEDERS ASSOCIATION
DER POLNISCHE FLECKVIEHZUCHTVERBAND

 Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej

X KrajowA WystawA BydŁa Simentalskiego

Rudawka Rymanowska
23-24 sierpnia 2014

Zorganizowana w ramach plenerowej imprezy
XIV POŻEGNANIE WAKACJI W RUDAWCE RYMANOWSKIEJ

Patronat

  • Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Marszałka Województwa Podkarpackiego
  • Wojewody Podkarpackiego

Organizatorzy

  • Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka
  • Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Odrzechowa,
  • Instytut Zootechniki PIB

 


Hodowcy czempionów krów simentalskiego nagrodzonych na wystawie

 

Na wystawie bydło simentalskie oceniane było w osmiu grupach wiekowych. W każdej grupie sędzia wybierze czempiona i I oraz II wiceczempiona grupy, a spośród czempionów jałówek wybierany będzie super czempion jałowek wystawy a a spośród czempionów krówwybierany będzie super czempion krów wystawy.

 

Komisarz wystawy:

Sędzia:


nagrody

 

Serwis fotograficzny

Bydło simentalskie oceniane było w ośmiu grupach wiekowych (w czterech jałówki i w czterech krowy). W każdej grupie sędzia wybierzeczempiona i I i II wiceczempiona grupy, a spośród czempionów wybierany będzie super czempion wystawy.

wyniki

Nazwa i numer zwierzęcia

Tytuł Wystawca nr kat /fot

jałowice młodsze ur. w okresie 24.05.2013 do 31.08.2013

DORCIA
PL005320361367

Czempion

G.R. Gac Zbigniew, Nadolany
AMELKA
PL005304630816

Wiceczempion

G.R. Mroczka Jerzy, Nowotaniec
LINDA
PL005246116942

II Wiceczempion

Jucha Bogusław, Radoszyce

jałowice młodsze ur. w okresie 24.02.2013 do 23.05.2013

LENA
PL005313616023

Czempion

Kozdraś Ewa, Smolnik
SENDI
PL005246116706
Wiceczempion SK Pępowo Spółka z o.o.

SARNA
PL005300684479
II Wiceczempion
Jucha Bogusław, Radoszyce
jałowice starsze ur. w okresie 24.10.2012 do 23.02.2013
KUNDA
PL005304119250

Czempion

Więcław Zenon, Arcelin

NINA
PL005248122842

Wiceczempion

Duziak Mirosław, Dub

STASI
PL005246115884

II Wiceczempion

SK Pępowo Spółka z o.o.
Jałowice starsze ur. w okresie 24.06.2012 do 23.10.2012
CINDY
PL005246114993

Czempion
Superczempion

SK Pępowo Spółka z o.o.

ŁACIATA
PL005293056338

Wiceczempion

G.R. Gac Zbigniew, Nadolany

PISANKA
PL005320361135
II Wiceczempion G.R. Gac Zbigniew, Nadolany

krowy w I laktacji
SONIA
PL005227033213

Czempion
Superczempion

G.R. Stączek Jerzy, Jaćmierz
AGAWA 1
PL005293056338

Wiceczempion

Buczek Marian, Bzianka
MISIA
PL005228008944

II Wiceczempion

G.R. Majka Jerzy, Nadolany
krowy w II laktacji
ALGIDA
PL005173017954

Czempion

G. R. Stączek Jerzy, Jaćmierz

HERA 8 A
PL005182952697

Wiceczempion

ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o.
MEWOLA
PL005238234135

II Wiceczempion

Czubski Janusz, Wróblik Szl.
Krowy w III do V laktacji
KANIA
PL005208033027

Czempion

G.R. Wrona Jan, Brzegi Dolne
KALINKA 3 B
PL005182952765

Wiceczempion

ZD IZ PIB Odrzechowa Sp. z o.o
KAMA
PL005144655055

II Wiceczempion

G.R. Fyda Tadeusz, Odrzechowa

krowy seniorki (laktacja VI i starsze)

SYLWIA
PL005095990007

Czempion

G.R. Wais Andrzej, Klimkówka
PL005096191984

Wiceczempion

G.R. Żarów Krystyna, Bandrów
AGRA
PL005118534232

II Wiceczempion

Milasz Katarzyna, Wisłok Wielki

 

(wŚrÓd jaŁÓwek)
SUPERCZEMPION
IX Krajowej Wystawy BydŁa Simentalskiego Rudawka 2013

CINDY PL005246114993

wŁaŚciciel i hodowca: SK PĘpowo Sp. z o.o

 

(wŚrÓd krÓw)
SUPERCZEMPION
IX Krajowej Wystawy BydŁa Simentalskiego Rudawka 2013

SONIA PL005227033213

właściciel i hodowca: G.R. Stączek Jerzy, Jaćmierz

 

Więcej szczegółów o imprezie Pożegnanie Wakacji z Koniem Huculskim na stronie www.odrzechowa.izoo.krakow.pl

 

Polski Związek Hodowców Bydła Simentalskiego z/s w Odrzechowej
Adres: Odrzechowa 1, 38-530 Zarszyn
tel. (013)-467-11-72, fax (013)-435-91-20
e-mail: simentale@simentale.pl