POLISH SIMMENTAL CATTLE BREEDERS ASSOCIATION
DER POLNISCHE FLECKVIEHZUCHTVERBAND

IX Krajowa Wystawa Bydła Simentalskiego w Rudawce Rymanowskiej

XV Krajowa Wystawa BydŁa Simentalskiego
Rudawka Rymanowska 23-25 sierpIEŃ 2019r

Patronat:

Organizatorzy:

organizatorzy

 

Współfinasowane z:

finansowane

 

Patronat medialny:

patronat medialny

 

 

Wystawa jest organizowana w ramach XIX Pożegnania Wakacji w Rudawce Rymanowskiej.

 

Wykaz nagrodzonego bydŁa simentalskiego

Komisja w składzie:


dokonała oceny 105 sztuk bydła rasy simentalskiej w następujących kategoriach:

 

 

Poza regulaminem oceny regulaminem oceny zaprezentowana została stawka 13 cieląt rasy simentalskiej prezentowana przez dzieci.

Młodzi hodowcy

Wykaz nagrodzonego bydŁa z tytuŁami czempionow
i wiceczempionow

Nazwa i numer zwierzęcia Tytuł Wystawca nr kat /fot

JAŁOWICE URODZONE W OKRESIE OD 25-06-2018 DO 24-08-2018

 MIŁKA PL005347671128

Czempion

hodowca GR Duziak Mirosław Dub

3

ALBINE PL005325965942

Wiceczempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Gogolewo

8
LUIZA PL005321932375 Wiceczempion

GR Piotr Rabicki, Odrzechowa

11

JAŁOWICE URODZONE W OKRESIE OD 25-02-2018 DO 24-06-2018

LASKA PL005326638227

Czempion

Ewa Kozdraś, Smolnik

30

SELINA 3 PL005373863641

Wiceczempion

GR Zenon Więcław, Arcelin

18

MILKA PL005325964969

Wiceczempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Gogolewo

22

JAŁOWICE URODZONE W OKRESIE OD 25-11-2017 DO 24-02-2018

MIŁA PL005401158282

Czempion

GR Stanisław Gierlicki, Mymoń

38

LENZI PL005329647660

Wiceczempion

GR Zenon Więcław, Arcelin

41

CZARA PL005414866907

Wiceczempion

GR Władysław Prorok, Trześniów

43

JAŁOWICE URODZONE W OKRESIE OD 25-08-2017 DO 24-11-2017

OTELLO 8 PL005327388084

Czempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Gogolewo

52

RYBKA PL005413368037

Wiceczempion

GR Stanisław Trałka , Brzeziny

50

JAŁOWICE URODZONE W OKRESIE OD 25-06-2017 DO 24-08-2017

MEGI PL005325915213

Czempion

GR Witold Marzec , Pobiedno

60

FRANIA 13 PL005327387964

Wiceczempion

FRANIA 13 PL005327387964

53
MARLENA PL005410870168 Wiceczempion

GR Tomasz Sagan, Wróblik Szlachecki

57

krowy w I laktacji

AMBROSE 11 PL005333341318

Czempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o Gogolewo

86

 LENZI PL005348571458

Wiceczempion

 hodowca GR Zenon Więcław, Arcelin

80
MORULA PL005396823417 Wiceczempion ZD IZ-PIB Odrzechowa sp. z o.o. 85

krowy w II laktacji

LILIA PL005270439437

Czempion

 GR Jolanta Tylenda Bandrów Narodowy

108

BIRKE 7 PL005401789141

Wiceczempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Gogolewo

101

FORMA 5C/5 PL005318946156

Wiceczempion

ZD IZ-PIB Odrzechowa sp. z o.o.

106

Krowy w III do V laktacji

KORA PL005292197353

Czempion

GR Jan Wrona, Brzegi Dolne

111

BRITA PL005252658825

Wiceczempion

GR Krystyna Żarów, Bandrów Narodowy

123
CINDY PL005246114993 Wiceczempion

Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o., Gogolewo

133

krowy seniorki (laktacja VI i starsze)

KAMA PL005275774182

Czempion

hodowca GRH Bryś Daniel Korczyna

143

BOGATKA PL005284256976

Wiceczempion GR Krystyna Żarów, Bandrów Narodowy 144
ALA PL005301020177 Wiceczempion Marian buczek Bzianka 145

 

wŚrÓd KRÓW
SUPERCZEMPION
XV Krajowej Wystawy BydŁa SImentalskiego Rudawka 2019

birke 7

KAMA PL005275774182,
nr katalogowy 143,
hodowlA: GR-H DANIEL BRYŚ z KORCZYNY.

 

wŚrÓd JAŁÓWEK
SUPERCZEMPION
XV Krajowej Wystawy BydŁa Simentalskiego Rudawka 2019

 

MEGI PL005325915213
nr katalogowy 60,
Hodowla: GR WITOLD MARZEC z POBIEDNIA

 

Galeria

Mini galerie z wystawy dostępne są na stronach Pożegnania Wakacji z Koniem Huculskim >>>>>

 

Polski Związek Hodowców Bydła Simentalskiego z/s w Odrzechowej
Adres: Odrzechowa 1, 38-530 Zarszyn
tel. (013)-467-11-72, fax (013)-435-91-20, e-mail:simentale@simentale.pl